Tworzenie osobistego rutynowego treningu Street

TWORZENIE PROCEDURY TRENINGU OSOBISTEGO STREET

Wyrafinowane i efektywne Street rutynowego treningu zależy od celu osobistego szkolenia i poziomu sprawności fizycznej. Istnieje nie ma jednego uniwersalnego podejścia. Chcemy dać Ci kilka wskazówek do częstotliwość szkolenia i przykłady ćwiczeń street workout, aby pomóc.

Wybierz swój cel szkolenia

Po raz pierwszy można się zastanawiać, co jest Twoim celem szkolenia. Jako sportowiec jest bardzo ważne, aby dostosować rutynowego treningu Street do fitness cel lub cele. Jest ustawiony, które ćwiczenia są najbardziej skuteczny dla który. Ogólnie rzecz biorąc siedem różnych typów można odróżnić od cele szkoleniowe:
2 ogólne - BLACKDAY

 • Stracić na wadze (spalanie tłuszczu)
 • Budować mięśnie masa
 • Silniejsze
 • Wytrzymałość (cardio)
 • Dobrą kondycję
 • Elastyczność działania
 • Szkolenia sportowe specyficzne

Ulica z rutynowego treningu nadaje się przede wszystkim dla większej wytrzymałości i budowania mięśni masa. W rezultacie można spalić, ale również tłuszczu i sprawniejszy. Ulica treningi nie są przede wszystkim do poprawy cyklu serca lub aby zwiększyć elastyczność, ale może konkretne cardio ćwiczenia do rutynowego treningu dodac lub mobilność.

Odstępach czasu szkolenia i okresów odpoczynku dla najlepszych rezultatów

Szkolenia optymalną częstotliwość zależy od swoje cele treningowe. Ogólnie rzecz biorąc mogą pomóc poniższe wskazówki:

 • Jest możliwe, jego przydatności na poziomie przez raz na tydzień, szkolenia, aby zachować.
 • Możesz zwiększyć swoją ogólną sprawność poprzez trening dwa razy w tygodniu.
 • Dla siły i mięśni masa zaleca się co najmniej dwa razy tygodniu wykonywać Street sesji treningu, aby pozostać na tym samym poziomie.
 • Jeśli trenujesz 3 razy w tygodniu lub więcej często, można osiągnąć wyraźne postępy.

Ważne jest również okresu odpoczynku między ćwiczeniami. Badania wykazały, że krótsze okresy odpoczynku między zestawami ćwiczeń jest lepsze dla siły i wzrostu mięśni. Zaleca się OK. do reszty 1 minutę między zestawami ćwiczeń w ramach rutynowych.
Bez względu na cel treningowy dla najlepszych rezultatów zaleca się co najmniej 3 razy w tygodniu dystrybuowane do pociągu. Ale pamiętaj, że Twój organizm potrzebuje wystarczająco dużo odpoczynku po intensywnym treningu. Czytaj więcej o ile reszta Twoje mięśnie potrzebują po treningu.

Jeśli jesteś na trening, będzie szkolić nigdy dwa razy tej samej grupy mięśni z rzędu. Daje to pewność, że Twoje mięśnie dostać wystarczająco dużo odpoczynku, aby odzyskać dla optymalnej wydajności i wzrostu. Gdy masz wystarczające równowagi między szkoleniem a reszta będzie największe postępy! Zbyt wiele szkoleń i zbyt mało odpoczynku może zwiększyć ryzyko zranienia, więc ważne jest, aby uważnie słuchać swojego ciała i znaj swoje granice. Zdrowa dieta i wystarczającą ilość substancji odżywczych dla organizmu są również ważne.
Zacząć jest również zalecane każdej ulicy treningu z rozgrzewki i dołączyć ostygnąć na końcu.

Przykład z umiarkowanym rutynowego treningu Street:

Poniedziałek: górnej części ciała ćwiczenia

Środa: niższe ciała ćwiczenia

Piątek: kadłuba ćwiczenia